Дві бронзові медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики вибороли вінницькі спортсмени

Нещодавно відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Легкоатлети з Вінниці здобули дві бронзові нагороди.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

У змаганнях взяли участь близько 280 українських спортсменів з 24 регіонів. До складу збірної команди Вінницької області увійшли двоє вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1: Євгенія Молярчук та Віталій Ткачук. Чемпіонат відбувся у місті Івано-Франківськ на стадіоні імені Анатолія Гемби.

Вінничани в особистих заліках вибороли бронзові медалі у своїх категоріях. Євгенія здобула нагороду у бігу на 800 метрів, а Віталій відзначився на дистанції 3000 метрів.

Наставники спортсменів зазначили, що чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів був основним етапом відбору на чемпіонат світу серед юніорів, який відбудеться 26-31 серпня в Перу.

Джерело: Vinbazar.com