Червень на городі: підживлення для перцю

Перець найкраще підгодовувати комплексними добривами. Рекомендуємо приготувати їх із підручних засобів. Для того, щоб перець повноцінно розвивався, йому необхідні різні поживні речовини.

Видання «Новини Вінниці» продовжує розповідати про актуальні роботи в саду, на городі та квітнику.

Мікроелементи, які любить перець

Наростити зелену масу допоможе азот. Наростити коріння, та сприятиме гарному цвітінню, допоможе фосфор. Захистить від хвороб та покращить стан рослини – калій.

Якщо цих елементів не вистачатиме, або їх буде багато, рослина може постраждати.

Підживіть перці компостом

Завдяки цьому органічному добриву, у землі з’являтимуться потрібні мікро та макроелементи. Земля стане набагато поживнішою, і добре пропускатиме воду.

Компост можна приготувати самостійно з органічних відходів – шкаралупи від яєць, очищення фруктів та овочів. Так само можна вносити в компост траву, листя, що перепріло, солому, і гній. Всі речовини необхідно перемішати, додати|добавляти| трохи грунту, і скласти в одну купу або компостер. Склад потрібно регулярно перемішувати і слідкувати, щоб він не пересихав.
За пів року або за рік ви зможете самостійно приготувати компост для добрива рослин.

Можна приготувати настій із кропиви

У ньому міститься велика кількість азоту. Цей склад допоможе наростити зелену масу. Наріжте кропиву, складіть у відро, залийте водою, і зачекайте, поки настій перекине, приблизно 14 днів. Після концентрат розчиняйте з водою у співвідношенні 1 до 10 і поливайте перці.

Велика кількість калію та фосфору міститься в золі

Її можна додати під час посадки перців або розсипати під кущами. Також можна приготувати рідкий розчин. Змішайте склянку золи у відрі води, і через три дні полийте перці.

Джерело: Новини Вінниці