Чому мармелад — лідер серед корисних солодощів

#партнерський_матеріал

Такі ласощі, як мармелад, обожнюють не тільки діти, але й дорослі. Продукт походить із Близького Сходу, де виготовленню солодощів надавали особливого значення. В Європі мармелад набув популярності спочатку у Франції, а потім в Англії, де його подавали до сніданку. Є багато причин, чому він став таким відомим. Розглянемо деякі з них.

Склад мармеладу

Якісний продукт виготовляють із натуральних фруктових соків або пюре. М’якоть змішують із патокою чи цукром. Потім рідину випаровують до потрібного рівня. Текстура має бути твердою та пружною. За основу беруть фрукти, багаті на пектин — природну желеутворювальну речовину. Також застосовують ще одну речовину — агар-агар. Його видобувають із водоростей. Агар-агар багатий на мікроелементи, досить корисний і має властивість желювати. У сучасному виробництві можуть використовувати харчові барвники та ароматизатори. Виготовлення якісної продукції потребує виключно натуральних інгредієнтів. Тож, дізнавшись про натуральний склад солодощів, з’ясуйте, де замовити мармелад у Києві, та придбайте смаколики.

Корисні властивості

Є безліч варіантів складу та смаків. Найпопулярнішою основою для мармеладу є:

  1. яблука;
  2. чорна смородина;
  3. айва;
  4. апельсини;
  5. груші.

Ці фрукти та ягоди містять багато пектину. Натуральний загусник не тільки надає потрібної консистенції, але й покращує кровообіг, має протизапальну дію та знеболювальні властивості. Мармелад із додаванням агар-агару роблять із будь-яких продуктів, навіть овочів: гарбуза, буряка, моркви, вишні, малини тощо. Завдяки вмісту йоду солодощі корисні для здоров’я щитоподібної залози. Також агар-агар покращує роботу шлунково-кишкового тракту. Замість цукру виробники часто використовують фруктозу, що є перевагою для діабетиків, тому що ласощі не спричиняють різких перепадів рівня глюкози.

Поживний склад

Суттєвих обмежень відносно вживання цих солодощів не існує. Мармелад багатий на вітаміни PP і B2, а також мінерали: залізо, фосфор і кальцій. Цікавою особливістю є здатність регулювати рівень холестерину, сприяти відновленню тканин і покращувати метаболізм. Вироби на основі агар-агару корисні для печінки. Це є чудовим, корисним видом перекуски. Жувальний мармелад очищує ротову порожнину та заспокоює нервову систему. Він підтримує активність мозку і зміцнює імунітет. Мармелад позитивно впливає на стан волосся, нігтів і сприяє виведенню токсинів. Перед купівлею та вживанням слід переглядати склад, чи не містить продукт шкідливих домішок. Десерт із натуральною основою та природними загусниками має безліч переваг перед іншими видами солодощів, тому його можна вільно вживати, якщо немає індивідуальних протипоказань. Великий асортимент продукції є в інтернет-магазині Маудау. Вибирайте свої улюблені смаки та насолоджуйтеся корисними ласощами.


Джерело: mistonadbugom.com.ua