Кохання за ґратами: вінничанка вийшла заміж у виправній колонії за військового ЗСУ

  • Альона ЧЕРНІЮК
  • share 0
  • chat_bubble 9
  • visibility 2034

  • Вінничанка, яка відбуває термін у Збаразькій виправній колонії, офіційно поєдналася шлюбом із військовослужбовцем ЗСУ.
  • В адміністрації колонії зазначили, що створення сім’ї стане додатковою підтримкою та мотивацією для жінки на шляху до виправлення.

У державній установі «Збаразька виправна колонія (№63)», що на Тернопільщині, 6 лютого відбулося особливе весілля. Засуджена вінничанка вирішила офіційно поєднатися шлюбом зі своїм коханим — військовослужбовцем ЗСУ.

Як повідомили на офіційній сторінці колонії, наречений узяв відпустку та приїхав до своєї обраниці, щоб укласти шлюб.

— Адміністрація установи всіляко сприяє реєстрації шлюбів засуджених, бо підтримання соціальних зв’язків, створення родини, прагнення якомога швидше опинитися поруч з близькими людьми дуже позитивно позначається на правослухняній поведінці засуджених та дає змогу для їх успішної соціальної адаптації після звільнення, — написали у виправній колонії.

Довідково

Після укладення шлюбу жінкою, яка відбуває покарання у виправній колонії, її правовий статус залишається незмінним. Вона продовжує відбувати призначене судом покарання відповідно до встановленого режиму установи. Однак, шлюб може надати певні переваги, зокрема право на тривалі побачення з чоловіком. Згідно з Кримінально-виконавчим кодексом України, засуджені мають право на короткострокові та тривалі побачення: короткострокові — до чотирьох годин, тривалі — до трьох діб. Тривалі побачення можуть надаватися як на території колонії, так і за її межами, залежно від умов та поведінки засудженої. Крім того, у деяких випадках, після певного періоду бездоганної поведінки, засудженим жінкам може бути дозволено проживати за межами колонії, але це рішення приймається адміністрацією установи та залежить від багатьох факторів.

Таким чином, укладення шлюбу під час відбування покарання може мати позитивний вплив на засуджену, надаючи їй додаткову підтримку та мотивацію для виправлення та подальшої соціалізації.

 



Джерело: vn.20minut.ua