Сім медалей на міжнародному турнір з греко-римської боротьби завоювали юні вінницькі спортсмени

З 30 серпня по 1 вересня проходив міжнародний турнір з греко-римської боротьби «Koblenz Cup» у німецькому місті Кобленц. Спортсмени з Вінниці здобули дві золоті, три срібні та дві бронзові нагороди.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

У турнірі взяли участь близько 300 борців з 28 команд світу. Місто на змаганнях представляли вихованців міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця».

Кирило Савельченко та Тимур Король посіли найвищу сходинку п’єдесталу. Срібло змагань завоювали Давид Король, Вадим Герасимчук, Данило Соловей. Бронзовими призерами стали Захар Заєць та Микита Мірошник.

– зазначив тренер-викладач МК ДЮСШ «Вінниця» Вячеслав Орлюк.

Також він підкреслив, що на цьому турнірі була інша система боротьби, ніж зазвичай.