Вінничанин Олексій Гнатюк став чемпіоном світу зі спортивної радіопеленгації

З 30 червня по 3 липня тривав VI чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків 14-16 років. Змагання проходили у молдовському місті Оргіїв. У складі збірної України виступили троє вінничан. Додому повернулися з медалями.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

На змагання поїхали троє вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2. Олексій Гнатюк став чемпіоном світу у забігу на класичній дистанції 144 МГц. Також на рахунку вінничан срібна та три бронзові нагороди змагань в особистому заліку. Підготували спортсменів тренери Богдан Войцехівський та Сергій Зеленський.

Золотим призером чемпіонату світу у забігу на класичній дистанції 144 МГц став Олексій Гнатюк. Срібну нагороду на спринтерській дистанції 3,5 МГц виборов Олександр Богуславський (категорія Ч14). А бронзові медалі – Олексій Гнатюк (категорія Ч14), Марія Кіча (категорія Ж14) та Олександр Богуславський (класична дистанція 3,5 МГц).

Також юні вінницькі спортсмени порадували самовідданою боротьбою на всіх трьох дистанціях командного заліку, завоювавши по дві золоті нагороди на кожній.

Джерело: Vinbazar.com