Вінницькі спортсмени вибороли медалі на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації (Фото)

З 11 по 14 липня у Волинських лісах поблизу Луцька проходив Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації серед дорослих та юніорів. Спортсмени з Вінниці здобули дві золоті, дві срібні та три бронзові медалі в особистому заліку.

По це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Майстер спорту України Аліна Солоненко у віковій категорії Ж21 на класичній дистанції 3,5 МГц виборола звання чемпіонки України, а у вправах 144 МГц і радіоорієнтування стала бронзовою призеркою.

Майстер спорту України Володимир Ляхович у віковій категорії Ч19 здобув срібну нагороду у спринті, а на дистанції 144 МГц – «бронзу».

Заслужений майстер спорту України Олександр Марчук в категорії Ч21 у радіоорієнтуванні став чемпіоном, а на спринтерській дистанції посів другу сходинку п’єдесталу.

Підготували спортсменів до чемпіонату України тренери команди Сергій Зеленський та Богдан Войцехівський. Вони забезпечили високий рівень підготовки спортсменів. За підсумками чотирьох змагальних днів вінничани посіли третє загальнокомандне місце.