Понад три тисячі кілометрів газових мереж перевірили на Вінниччині з початку року
За п'ять місяців 2026 року фахівці Вінницької філії Газмережі провели комплексно-приладове обстеження 3422 км газорозподільних мереж області.
Про це йдеться на фб-сторінці Вінницької філії "Газмережі".
Під час діагностики фахівці виявили:
- 890 пошкоджень ізоляції;
- 14 витоків на підземних газопроводах;
- 92 витоки на надземних мережах.
Усі виявлені несправності вже усунуті.
Для обстеження газовики використовують сучасні високочутливі прилади, які допомагають виявляти пошкодження, корозію та витоки навіть під землею. Завдяки цьому фахівці можуть завчасно попереджати аварійні ситуації, зменшувати технологічні втрати газу та підтримувати надійність газорозподільної системи.
Загалом у 2026 році Вінницька філія Газмережі планує перевірити понад 8,9 тис. км мереж.
Джерело: mistonadbugom.com.ua